ABX Turku 5 písková
- provedení: černý lak / pískové kachle
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý / písková |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo / dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 30 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1158 x 550 x 452 mm |
| Hmotnost: | 116 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Turku 5 písková
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |