ABX Trollvik černá
- provedení černý lak
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 35 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1543 x 515 x 515 mm |
| Hmotnost: | 138 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Externí přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Trollvik černá
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |