ABX Polar 4654-8-III
- provedení černý lak / pískovec
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / pískovec |
| Rozsah výkonu: | 4 - 10 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 40 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 80-200 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1235 x 650 x 513 mm |
| Hmotnost: | 190 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,6kg / h (dřevo) |
ABX Polar 4654-8-III pískovec
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / pískovec |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 40 cm |
| Vhodné pro nepřetržitý provoz | Ano |