ABX Orlando mastek
- provedení černý lak, mastek
ABX Orlando mastek
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / mastek |
| Rozsah výkonu: | 3 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Externí přívod vduchu: | ANO, 100 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety/ hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1458x 570 x 570 mm |
| Hmotnost: | 335 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,9 kg / h (dřevo) |
ABX Orlando mastek
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ