Kachlová kamna ABX Olympie K I. jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný vzduch napomáhá dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Výroba krbových kamen ABX Olympie je založená na kvalitním provedení. Kamna splňují nejpřísnější německé a rakouské normy.
Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
POZOR !!! Foto je starého modelu z důvodu nedodání nových fotografií výrobcem.
ABX Olympie K I. ahorn
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle ahorn |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Jmenovitý tepelný výkon | 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní, horní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 34 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70 - 180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1029 x 760 x 468 mm |
| Hmotnost: | 170 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - notno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2,1 kg / h (dřevo) |
ABX Olympie K I. ahorn
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 8 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |