Kachlová rohová kamna ABX Normandie jsou vyrobená z kvalitní oceli s kachlovým obložením. Velké obloukové prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný vzduch napomáhá dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Výroba krbových kamen ABX Normandie je založená na kvalitním provedení. Kamna splňují nejpřísnější německé a rakouské normy.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | kachle California gold |
| Rozsah výkonu: | 3,5 - 9 kW |
| Jmenovitý tepelný výkon | 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety, hnědouhelné brikety |
| Délka polen: | 39 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 70-180 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1656 x 892 x 631 mm |
| Hmotnost: | 181 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Extérní přívod vzduchu: | Ano - nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
2 kg / h (dřevo) |
ABX Normandie bordó
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ