ABX Karelie exclusive
- hnědé kachle
- černý lak
Kachlová kamna ABX Karelie exclusive jsou vyrobená z kvalitní oceli a s kachlovým obložením. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný vzduch napomáhá k dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Kamna disponují externím přívodem vzduchu (CPV). Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
ABX Karelie exclusive
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / hnědé kachle |
| Jmenovitý výkon: | 10 kW |
| Rozsah výkonu: | 5 - 12 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní, zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 53 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 100 - 240 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1381 x 940 x 520 mm |
| Vnitřní rozměr topeniště (v x š x h): |
360 x 600 x 310 mm |
| Hmotnost: | 227 kg |
| Externí přívod vzduchu: | 100 mm, nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: | 3 kg / h |
ABX Karelie exclusive
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ