ABX Florencie exklusive zelená
- provedení černý lak / zelené kachle
Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné objednat hrdlo pro připojení.
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | černý lak / zelené kachle |
| Jmenovitý výkon: | 6 kW |
| Rozsah výkonu: | 3 - 8 kW |
| Vývod kouřovodu: | zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 33 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 60 - 160 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
770 x 715 x 480 mm |
| Hmotnost: | 123 kg |
| Externí přívod vzduchu: | Ano, nutno dokoupit hrdlo |
| Spotřeba paliva: |
1,92 / 1,62 (dřevo / brikety) kg / hod |
ABX Florencie exklusive zelená
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | kachlová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 33 cm |