Krbová kamna ABX Atlantik 5 III jsou vyrobená z kvalitní oceli. Velké prosklení umocní pohled do plápolajícího ohně. Přiváděný vzduch napomáhá dokonalému spalování a zajišťuje extrémně čisté spaliny, které minimálně znečišťují životní prostředí. Výroba krbových kamen ABX Atlantik 5 je založená na kvalitním provedení. Kamna splňují nejpřísnější německé a rakouské normy.
Terciální (dvojí) spalování - jde o proces zužitkovávání zbytkových hořlavých plynů, které by za normálních okolností odešly se zplodinami nevyužity komínem. Dochází k výraznému zvyšení účinnosti a tím i snížení spotřeby paliva.
Pro použití externího přívodu vzduchu je nutné doobjednat hrdlo pro připojení.
ABX Atlantik 5 III mastek
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | mastek / plech v šedé úpravě |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní / zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědouhelné brikety, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50-140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
1059 x 523 x 393 mm |
| Hmotnost: | 126 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,6 kg / h (dřevo) |
ABX Atlantik 5 III mastek
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlvní stranu: GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocel / kámen |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 7 kW |
| Sálavá kamna | Ano |
| Konvenční kamna | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Duální spalování | Ano |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |