ABX Arktis 4655-4-II
- provedení šedý lak
| Výhody pro Vás: | |
|---|---|
| Provedení: | šedý lak |
| Rozsah výkonu: | 2,5 - 7 kW |
| Vývod kouřovodu: | horní/zadní |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Tah komínu (minimální): | 12 Pa |
| Palivo: | dřevo, hnědouhelné brikety, dřevěné brikety |
| Délka polen: | 28 cm |
| Vyhřívaný prostor: | 50-140 m3 |
| Rozměry (v x š x h): |
985 x 523 x 384 mm |
| Hmotnost: | 110 kg |
| Nepřetržitý provoz: | Ano |
| Spotřeba paliva: |
1,7kg / h (dřevo) |
ABX Arktis 4655-4-II
Všechny produkty firmy ABX, spol. s r.o. splňují evropskou normu EN 13 240 nebo EN 13 229. Většina z nich splňuje dokonce i nejpřísnější evropskou emisní normu dle BVG §15A. Kvalita krbových kamen je ověřována v Evropě uznávanými zkušebnami a splňují veškeré podmínky ekologického a bezpečného provozu.
Příslušenství ke krbovým kamnům zde.
Odkouření ke krbovým kamnům zde.
Návrat na hlavní stranu GAS.CZ
| Typ | kamna |
| Materiál | ocelová |
| Účinnost | více než 80 % |
| Výkon | do 6 kW |
| Konvenční kamna | Ano |
| Centrální přívod vzduchu | Ano |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Vývod kouřovodu | horní a zadní |
| Terciální spalování | Ano |
| Maximální délka polen | 25 cm |