Potřebujete se zbavit starého spotřebiče? Na přání jej od vás odvezeme a zajistíme jeho ekologickou likvidaci.

Služba je jen za: 690,- Kč !!!

Starý spotřebič musí být připraven v době doručení zboží ihned k naložení (odpojen ze sítě, chladnička odmražena, pračka bez vody apod.). Není potřeba spotřebič balit, jen by měl být očištěn od veškerých nečistot. Při odvozu spotřebiče je třeba Vaší asistence. Upozorňujeme, že nepřipravené spotřebiče nemůže řidič z provozních důvodů naložit.

Cena zpětného svozu je 690,- Kč/1 kus a platí v celé ČR.

Pokud tedy objednáte např. nový sporák s likvidací původního, pak Vás celá přeprava, včetně dopravy nového spotřebiče k Vám a odvozu starého spotřebiče od Vás stojí dohromady 990,- Kč

Spotřebič nesmí být rozebraný nebo nekompletní. V takovém případě se jedná o odpad, který by nebyl zpracovatelem ekologické likvidace přijat a nemůže být odvezen.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu GAS.cz
Spokojený nákup - Zboží.cz
APEK
GOPAY

Firma GAS-TM s.r.o. - specialista na topnou a varnou techniku má svou kamennou prodejnu v Olomouci a dalších 32 partnerských výdejních míst (firma TOPTRANS) po celé České a Slovenské republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace